Dizayn Kombi

1988 yılında Türkiye’deki ilk oksijen bariyerli yerden ısıtma borularını üreterek ısı pazarına yenilikçi ve öncü ürünleriyle adım atan Dizayn Grup, bu tarihten sonra da ilk ortadan folyolu boru, High-Tech metalli fitings, plastik küresel vana gibi tesisata dair onlarca yenilik getirmeye devam etmiştir. 2015 yılında yaptığı lansmanla Dizayn Kombi’yi de pazarla buluşturarak, güvenilir ve pratik çözümleriyle ısıtma tesisatında tamamlayıcı bir görev üstlenmiştir.

%100 yerli sermayeyle 35 sene önce bu yola çıkan ailemiz, İstanbul’daki yıllık 100.000 adetten fazla kapasiteye sahip kombi üretim tesisiyle sektörün yenilik getiren yüzü olmuştur. Hali hazırda 80’den fazla ülkeye ihracat yapan markamız, Türkiye’nin 81 ilinde uzman ve yaygın servis ağıyla hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Türkiye’deki ilk Gaz Adaptif kombiyi üreten Dizayn Kombi, arkasındaki Ar-Ge desteği ve marka gücü ile en yeni teknolojileri kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Küresel ölçekte de çözüm ortağı olma vizyonuyla yola çıkan Dizayn Kombi, bu strateji doğrultusunda Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinde kombi ve plastik grubu yatırımları yapmıştır. Attığı bu emin adımlarla küresel ölçekte HVAC sektörünün ana oyuncaları arasına girme hedefine her geçen gün daha da yaklaşan Dizayn Kombi, yakın zamanda pazara sunacağı yeni ürünleriyle de müşterilerine güvenle hizmet vermeye devam edecektir.

Dizayn Grup için tıklayınız... Teknoloji destekçimiz Mir Ar-Ge için tıklayınız...